Menu strony
Sukienki
sukienki BGN

Kobiety w stylu BGN

Kobieta BGN uwielbia podróże, dzięki którym rozwija się, poznaje kultury i ludzi. Dobrze czuje się zarówno w europejskich stolicach mody: Paryż i Londyn, jak i w bardziej odległych, egzotycznych przestrzeniach Tokio. Jest przy tym elegancka, niezależna i nowoczesna. Posiada niepowtarzalny styl i jest przeciwna jednorodności.

Miastem, w jakim szczególnie rozwija się moda damska ewidentnie jest Łódź - działające tam pracownie mają rewelacyjną odzież.

Wesele to uroczystość, na której każdy chciałby wypaść jak najlepiej. Spotykamy się z wszystkimi bliskimi oraz znajomymi, a także – co najważniejsze – bierzemy udział w niezwykłym dniu dla Młodych – toteż po prostu wypada wyglądać właściwie. Co wobec tego na siebie włożyć, by nie popełnić żadnej gafy oraz znakomicie się prezentować?

Gdzie kupić buty ślubne?

W dwudziestym pierwszym wieku należy przy każdej okazji posiadać najmodniejszy ubiór, który pozwoli wspaniale się poczuć, a także wywrzeć wspaniałe wrażenie u wielu osób. Zdecydowanie trafionym posunięciem będzie zakupienie uznanych i cenionych przez grono klientów ubrań i dodatków u uznanych marek. Wśród mnóstwa bajecznych ofert kupno odpowiednich ubrań nie jest nigdy sprawą łatwą. Niezwykle istotne jest, by takiego rodzaju stroje były wykonane starannie i cechowały się rzadko spotykaną dbałością o z pozoru nieistotne detale oraz odznaczały się wyjątkową galanterią i dobrym smakiem. Wszystkie te cechy i oczekiwania znakomicie spełniają punkty sprzedaży Asos, którego załoga bardzo dobrze wie, czym charakteryzuje się moda na jesień.
outlet hurt

Wszyscy kochamy piękne ubrania, na nieszczęście nie zawsze stać nas na kupowanie nowych oraz kosztownych ubrań

Jeśli kochamy dość często wymieniać garderobę i nabywać nowiutkie i modne sukienki, koszule czy marynarki, a nie mamy dostatecznie dużo pieniędzy, żeby w każdym miesiącu regularnie bywać w sklepach z odzieżą, to należy pomyśleć nad faktem, czy nie kupować rzeczy używanych.


rozmowa kwalifikacyjna moda

Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną?

Wybrać angielski kostium, czy chanelowski żakiet? A może błyszczące spodnie w kant i białą koszulę od Diora? Lepiej kobieco w sukience, czy w stylizacji a'la facet? Co nam pomoże podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a co zaszkodzi? Podstawowa zasada! Zostać zapamiętanym, a odpowiedni strój to połowa sukcesu.
London Glam

London Glam

Kolejną propozycję Mohito na wiosnę 2013 - linię London Glam można zinterpretować na wiele sposobów i zestawić kilka sylwetek inspirowanych stylem Londynu. Projektanci marki proponują elegancję ze szczyptą rocka i nonszalancji.
Moda damska, sylwester w górach

Sylwester w górach

Miejski szyk sylwestrowy ma swój niewątpliwy urok, jednak wielu z nas przyzna, że nic nie równa się kilkudniowemu wyjazdowi w góry, zwieńczonemu szampańską zabawą pośród ośnieżonych szczytów. Taki wypad to nie tylko szansa na znakomitą zabawę w noc poprzedzającą nastanie Nowego Roku, to także nieoceniony zastrzyk mroźnego, orzeźwiającego powietrza podczas długich spacerów po okolicy.
Ażurowe propozycje MKM na wiosnę

Ażurowe propozycje MKM na wiosnę

Ażur jest jednym z najczęściej pojawiających się motywów na ubraniach. Jego największa popularność przypada zwyczajowo na sezon wiosna/lato. Gdy pogoda rozpieszcza nas słonecznymi dniami oraz ciepłymi wieczorami, częściej i chętniej sięgamy po wszelkiego rodzaju wycięcia i dziurki. Nieśmiertelne ażury podbiły serca fashionistek również w tym roku…
Ceremonia zaślubin

Przyjęcie weselne to szczególna uroczystość - jak się ubrać?


Nikogo nie należy przekonywać, że wesele to niesamowita uroczystość, która pod małymi względami cieszy się swoimi prawami. Z jednej strony oczekuje dobrej elegancji, z drugiej zezwala, szczególnie paniom na minimalną dowolność, przez co mogą się one czuć dosyć swobodnie. Najważniejsze jest tu to, żeby odnaleźć idealny środek między tymi dwoma skrajnościami oraz by pamiętać, iż w tym dniu to nie my powinnyśmy okazać się najistotniejsze, ale panna młoda.
koszula

Kolor biały wciąż modny

Niby zawsze obecna w wiosenno-letnich kolekcjach. Każdego roku w palecie kolorów najbardziej trendy zajmuje wysokie miejsce. Symbol niewinności i ulubiona barwa Coco Chanel. Biel, bo o niej mowa, w tym sezonie jest niekwestionowaną królową w kolekcjach niemal wszystkich projektantów.

Cała w bieli prawie jak panna młoda lub pielęgniarka? Koniecznie. Total look na biało to hit sezonu.