Menu strony
Styl
moda

Moda w internecie. Jak sobie radzą blogerki modowe? Spoglądając na ich sytuację zdaje się, iż dosyć nieźle

Co wie zwyczajny mężczyzna o modzie? Generalnie nie za dużo, nie jest to przecież jego domena. Są mężczyźni, którzy pasjonują się tym, lecz zjawisko to jest raczej niezbyt częste.
zimowa moda

Zimowe stylizacje

Zgodnie z obowiązującymi trendami, ciepło, zjawiskowo i komfortowo. Czy jest szansa, aby nasz zimowy ”look” spełniał wszystkie te kryteria? Jak najbardziej. Powinniśmy jedynie zrezygnować z okazjonalnych zakupów i roztropnie kompletować zimową garderobę. Na szczęście, aby wyróżniać się z tłumu, wcale nie musimy rezygnować z ciepła. Zdecydowana większość mężczyzn jest zdania, że kobiety w sukienkach prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Faktem jest jednak, iż kobiety bardzo upodobały sobie ten element garderoby ze względu na ogromny komfort.
duże zakupy

Z czym nosić cieszące się popularnością frędzle? Pomysły na ciekawe stylizacje

Frędzle w kobiecej modzie budzą skojarzenia ze stylem boho lub fragmentami stylu westernowego. Istnieją one od od dziesiątek lat i co jakiś czas są prawdziwym trendem. W jaki sposób je łączyć?
Męskie eleganckie obuwie

Wiosenna garderoba eleganckiego mężczyzny – o co przede wszystkim trzeba dziś zadbać, żeby zawsze wyglądać stylowo?

Współcześnie, fakt że mężczyźni coraz bardziej dbają o swój wygląd zewnętrzny już nikogo nie dziwi. Panowie starają się być na bieżąco w tematyce najważniejszych trendów oraz stosują je w odniesieniu do własnej garderoby.
timberland buty

Co zakładać na swoje stopy czyli dlaczego należy zakupić dobre, solidne obuwie, które będzie długo służyło.

Zarówno wielbiciele wycieczek górskich jak i osoby dużo chodzące po mieście zaopatrzyć się powinny w wygodne buty. Wiele osób nie przywiązuje do tego większej uwagi aż do momentu, gdy na podeszwach pojawią się bolące obtarcia albo nogi zaczną boleć z powodu przemęczenia. Dobre buty będą miały bardzo duże znaczenie nie tylko dla wygody poruszania się lecz także zdrowia - twarde obuwie, bez właściwej przyczynić się mogą problemów ze stawami.
Kobiety w spodniach

Spodnie damskie? Jaki krój wybrać?

Jednym z bardziej znacznych emancypacyjnych osiągnięć jest to, iż możemy, drogie Panie, nosić spodnie. Oczywiście, podobno taki mały szczegół, ale pomyślmy, jakby to było, gdybyśmy były zmuszane do noszenia spódnic, choćbyśmy miały chęć, tak jak faceci, ubrać spodnie.
ciuchy damskie

Szeroki wybór odzieży dla każdego

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że wybór rzeczywiście odpowiednich dla siebie ubrań w dosłownie każdym przypadku jest niezwykle ważną rzeczą. Może to mieć przede wszystkim decydujący wpływ na to, jak dużym poziomem komfortu będziemy mogli cieszyć się w swoim życiu codziennym, a ponadto jeśli nawet trochę zaniedbamy owe spray, to nigdy nie będziemy mogli rzeczywiście dobrze prezentować się w oczach innych ludzi. Na szczęście jednak w chwili obecnej wystarczy jedynie odwiedzić jakikolwiek sklep zajmujący się takimi rzeczami aby zobaczyć, że ich wybór jest rzeczywiście bardzo duży. Nawet rzeczy takie jak sukienki odznaczają się ogromnym wręcz zróżnicowaniem, więc jeżeli tylko dokładnie określimy przy tym wszystkie swoje oczekiwania, to z pewnością będziemy w stanie znaleźć coś faktycznie dobrego.
Moda

Jakie ubrania wybrać żeby czuć się wygodnie na wycieczkę w góry?

Choć tak naprawdę można myśleć, że odpoczynek w górach, chociażby w Sudetach, to nigdy nie jest jakaś rewia mody, to szczególnie kobiety nierzadko do własnej torby pakują prócz wszelkiego rodzaju sprzętu narciarskiego, również masę gustownych ubrań. Tak naprawdę ciężko się temu specjalnie dziwić - dzisiaj warto się pokazać z jak najlepszej strony. Poza tym, choćby Zakopane może zagwarantować fajne życie towarzyskie, a więc po narciarskich szaleństwach znaczna większość podróżnych szuka wrażeń.

Modne barwy tej jesieni

Ludzie, którzy interesują się modą, do tej pory zapewne wiedzą, jakich możemy spodziewać się trendów tej jesieni. Inni, co nie mają pojęcia jeszcze, jak nastawić się do sezonu, właśnie teraz powinni zainteresować się tym problemem, gdyż kiedy na razie moda się nie narodziła, mogą uszykować dla siebie zestaw ciuchów odrobinę taniej, a w sezonie jesiennym ukazać się z jednakową godnością i stylem, jak wszyscy pozostali, którzy próbują podążać za nurtami.
Fotografia ślubna

Wysyłajmy kartki!

Obyczaj kreowania i wysyłania takich notek, jak zaproszenia ślubne posiada bogatą historię. Wciąż dla wielu młodożeńców jest to cenny obyczaj. Każdy, kto je chce wysyłać, musi mieć na uwadze, że zaproszenia ślubne posiadają ustaloną budowę i styl. Zasady ich tworzenia można znaleźć w sieci, warto wiedzieć, że ich uwzględnianie jest w dobrym tonie.
1 2 3 4