Menu strony
Styl
Męskie eleganckie obuwie

Wiosenna garderoba eleganckiego mężczyzny – o co przede wszystkim trzeba dziś zadbać, żeby zawsze wyglądać stylowo?

Współcześnie, fakt że mężczyźni coraz bardziej dbają o swój wygląd zewnętrzny już nikogo nie dziwi. Panowie starają się być na bieżąco w tematyce najważniejszych trendów oraz stosują je w odniesieniu do własnej garderoby.
moda

Moda w internecie. Jak sobie radzą blogerki modowe? Spoglądając na ich sytuację zdaje się, iż dosyć nieźle

Co wie zwyczajny mężczyzna o modzie? Generalnie nie za dużo, nie jest to przecież jego domena. Są mężczyźni, którzy pasjonują się tym, lecz zjawisko to jest raczej niezbyt częste.
ciuchy damskie

Szeroki wybór odzieży dla każdego

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że wybór rzeczywiście odpowiednich dla siebie ubrań w dosłownie każdym przypadku jest niezwykle ważną rzeczą. Może to mieć przede wszystkim decydujący wpływ na to, jak dużym poziomem komfortu będziemy mogli cieszyć się w swoim życiu codziennym, a ponadto jeśli nawet trochę zaniedbamy owe spray, to nigdy nie będziemy mogli rzeczywiście dobrze prezentować się w oczach innych ludzi. Na szczęście jednak w chwili obecnej wystarczy jedynie odwiedzić jakikolwiek sklep zajmujący się takimi rzeczami aby zobaczyć, że ich wybór jest rzeczywiście bardzo duży. Nawet rzeczy takie jak sukienki odznaczają się ogromnym wręcz zróżnicowaniem, więc jeżeli tylko dokładnie określimy przy tym wszystkie swoje oczekiwania, to z pewnością będziemy w stanie znaleźć coś faktycznie dobrego.
Moda

Jakie ubrania wybrać żeby czuć się wygodnie na wycieczkę w góry?

Choć tak naprawdę można myśleć, że odpoczynek w górach, chociażby w Sudetach, to nigdy nie jest jakaś rewia mody, to szczególnie kobiety nierzadko do własnej torby pakują prócz wszelkiego rodzaju sprzętu narciarskiego, również masę gustownych ubrań. Tak naprawdę ciężko się temu specjalnie dziwić - dzisiaj warto się pokazać z jak najlepszej strony. Poza tym, choćby Zakopane może zagwarantować fajne życie towarzyskie, a więc po narciarskich szaleństwach znaczna większość podróżnych szuka wrażeń.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W erze globalizacji, w czasach, w jakich mieszkamy w wielkich osiedlach ludzkich, nie da się nie zauważyć, że niemal w każdej dziedzinie nastają i znikają różne trendy. Tyczy się to technologii, jedzenia, sposobu wypowiadania się, zwłaszcza pośród młodzieży, no i, co pewnie najbardziej jasne – mody, świetnie znanej, ale przez niewielu tak naprawdę pojmowanej materii, która w danym sezonie nakazuje ubierać się tak, a nie inaczej, bo takie odzienie jest modne, a pozostałe nie. Szczególnie kobiety, które zawsze starają się polepszyć swój obraz w oczach wszystkich, także nieznajomych ludzi spotykanych na chodnikach, starają się zwykle nosić się zgodnie z modą i z godnością, a już z pewnością gwiazdy – na każdym wydarzeniu, na którym pojawiają się aparaty fotograficzne i dziennikarze z brukowców, muszą pokazać się w ubraniach, jakie uważane są za modne.
Kolonialne inspiracje w kolekcji damskiej Clarks

Nostalgiczna podróż po stylach

Czasy angielskiej kolonii w początkach XIX wieku kojarzą nam się z prostą estetyką, kobietą romantyczną rozmarzoną, wsłuchaną w naturę. W swobodnym stylu, lecz nie pozbawionym wdzięku odnajdziemy powiew letnich podróży wprost z „Pożegnania z Afryką”. Proste, lekkie fasony oraz naturalne, gładkie materiały, wśród których dominują len, bawełna i jedwab stanowią „clue” kolonialnych inspiracji. Całość utrzymana jest w naturalnych, niezbyt kontrastowych kolorach. Biel, ecri i beże łączą się z delikatnymi pastelami oraz szlachetnymi dodatkami.
kobieta

Noś się ekologicznie

Na Zachodzie trwa już od dawna, w Polsce od kilku lat – moda na bycie eko. Segregujemy śmieci, zaopatrujemy się w sklepach ze zdrową żywnością, a do pracy coraz częściej dojeżdżamy rowerem. Jednym słowem za wszelką cenę staramy się, aby nasz styl życia był możliwie jak najbardziej "eko".
1 2 3 4