Menu strony
Styl
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Łączenie dodatków w momencie układania kreacji

Uniwersum ubrań nie jest przyjemny i oczywisty w odbiorze. Rzecz jasna każdy z ludzi próbuje instynktownie dopasować do reszty, jednak to nie czyni nas ekspertami w tej dziedzinie. Pokazy projektantów, prawdziwy showbiznes i imprezy związane z modą są raczej odciętym światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, niestety nie zrozumie z łatwością. Światy ukazywane na deskach wybiegów, dzięki kreacjom noszonym przez kobiety są bardziej czymś nieokiełznanym, jest to bardziej sztuka, niż sztuka użytkowa. Niektórych propozycji pokazywanych na prezentacjach mody nie można bez problemu nosić na ulicy, by nie wyróżniać się i nie uchodzić za dziwaka. Projektanci mody, zwłaszcza ci najbardziej słynni i uznani starają się raczej ukazywać w pokazach swoje uczucia, wizje i złożone metafory, bardziej niż proponować najnowsze trendy w modzie.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W erze globalizacji, w czasach, w jakich mieszkamy w wielkich osiedlach ludzkich, nie da się nie zauważyć, że niemal w każdej dziedzinie nastają i znikają różne trendy. Tyczy się to technologii, jedzenia, sposobu wypowiadania się, zwłaszcza pośród młodzieży, no i, co pewnie najbardziej jasne – mody, świetnie znanej, ale przez niewielu tak naprawdę pojmowanej materii, która w danym sezonie nakazuje ubierać się tak, a nie inaczej, bo takie odzienie jest modne, a pozostałe nie. Szczególnie kobiety, które zawsze starają się polepszyć swój obraz w oczach wszystkich, także nieznajomych ludzi spotykanych na chodnikach, starają się zwykle nosić się zgodnie z modą i z godnością, a już z pewnością gwiazdy – na każdym wydarzeniu, na którym pojawiają się aparaty fotograficzne i dziennikarze z brukowców, muszą pokazać się w ubraniach, jakie uważane są za modne.
slub

Poszukiwania fotografa ślubnego w Łodzi

Oto krótki przewodnik, w którym doradzimy dokładnie, jak wybrać fachowca, który będzie fotografował wspaniały moment w życiu każdego człowieka - uroczystość przysięgi wierności aż do grobu pary ludzi.
kobieta

Profesjonalne wyposażenie salonu piękności

Dobrze funkcjonujący i solidnie wyposażony salon kosmetyczny to coś więcej niż miejsce, w którym przedstawicielki płci pięknej mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Większe, sprawnie funkcjonujące salony udostępniają szeroką ofertę, która zawiera w sobie dziesiątki działań i zabiegów upiększających ciało.
Kolonialne inspiracje w kolekcji damskiej Clarks

Nostalgiczna podróż po stylach

Czasy angielskiej kolonii w początkach XIX wieku kojarzą nam się z prostą estetyką, kobietą romantyczną rozmarzoną, wsłuchaną w naturę. W swobodnym stylu, lecz nie pozbawionym wdzięku odnajdziemy powiew letnich podróży wprost z „Pożegnania z Afryką”. Proste, lekkie fasony oraz naturalne, gładkie materiały, wśród których dominują len, bawełna i jedwab stanowią „clue” kolonialnych inspiracji. Całość utrzymana jest w naturalnych, niezbyt kontrastowych kolorach. Biel, ecri i beże łączą się z delikatnymi pastelami oraz szlachetnymi dodatkami.
kobieta

Noś się ekologicznie

Na Zachodzie trwa już od dawna, w Polsce od kilku lat – moda na bycie eko. Segregujemy śmieci, zaopatrujemy się w sklepach ze zdrową żywnością, a do pracy coraz częściej dojeżdżamy rowerem. Jednym słowem za wszelką cenę staramy się, aby nasz styl życia był możliwie jak najbardziej "eko".
makijaż

Makijaż Artdeco- wiosna 2008

Makijaż Artdeco The New Romantic Look wiosna 2008. Subtelny, zalotny, uwodzicielski…
Nowa kolekcja Artdeco budzi pragnienie, by zakochać się w każdym dniu wiosny. Delikatne odcienie satyny i szyfonu łączą się harmonijnie, tworząc romantyczny styl, pełen zmysłowości i finezji.
1 2 3 4