Menu strony
Styl
dziewczyna z aparatem

Piękne fotografie z dnia ślubu, które zostaną wykonane przez profesjonalnego fotografa

Ślub to jedno najwspanialszych wydarzeń w życiu każdej pary. Każdy pragnie, aby ten dzień był niesamowity. Niektórym z nas zależy na dużej liczbie gości, innym na niewielkim a także kameralnym przyjęciu. Większość ślubnych planów ma jednak jeden wspólny element. Są nim niesamowite zdjęcia z tej ceremonii.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W erze globalizacji, w czasach, gdy żyjemy w wielkich osiedlach ludzkich, nie można nie dostrzec, że prawie w każdej branży nastają i mijają różne trendy. Dotyczy to technologii, pożywienia, sposobu wypowiadania się, zwłaszcza wśród młodych ludzi, no i, co chyba najbardziej jasne – mody, doskonale znanej, mimo że przez niewielu tak naprawdę rozumianej materii, która w danym sezonie każe nosić się tak, a nie inaczej, bo takie ubranie jest modne, a inne nie. Szczególnie kobiety, które najczęściej próbują poprawić swój obraz w oczach wszystkich, również nieznajomych ludzi spotykanych na ulicy, starają się zawsze nosić się zgodnie z modą i elegancko, a już z pewnością celebryci – na każdym przyjęciu, gdzie pojawiają się aparaty fotograficzne i reporterzy z brukowców, usiłują prezentować się w kreacjach, jakie uważane są za zgodne z modą.
buty damskie

Wyposażenie szafy szykownego pana

Wizerunek zapuszczonego polskiego osobnika płci męskiej, przyodzianego w odzież sprzed kilku sezonów, na dodatek niekoniecznie schludną a także wyprasowaną, pomału zamiera.


Wyposażenie szafy szykownego pana

Minione lata to spory wzrost świadomości mężczyzn, którzy wyruszając do sklepów na równi z praktycznością, stawiają na modny wygląd.
duże zakupy

Z czym nosić cieszące się popularnością frędzle? Pomysły na ciekawe stylizacje

Frędzle w modzie damskiej budzą skojarzenia ze stylem boho lub fragmentami stylu westernowego. Mają one swoje miejsce w modzie od od dziesiątek lat i co jakiś czas są ogromnym trendem. Jak je łączyć?
przejdź do www

Biżuteria to wiecznotrwała stylizacja każdej kobiety, jaka dodaje krasy i wyjątkowości oraz nigdy nie traci na walorach

Klejnoty od starożytności były znakiem niewieściego seksapilu czy piękna. Klejnoty, złoto, srebro i perły posiadają odwieczną wartość, a ich piękno zachwyca wszelkie niewiasty. Już od czasów zamierzchłych niewiasty ceniły piękno klejnotów. Można wspomnąć o Kleopatrze bądź Marii Antoniny, jakie bez biżuterii nigdy się nie wychodzili do ludzi. Wolno powiedzieć, że biżuteria jako element mody damskiej w żadnym wypadku nie traci na fasonie oraz modzie.
zimowa moda

Zimowe stylizacje

Modnie, ciepło, atrakcyjnie i wygodnie. Czy jest nadzieja, by nasz zimowy ”look” spełniał wszystkie te kryteria? Oczywiście. Wystarczy jedynie zrezygnować z nieplanowanych zakupów i rozważnie uzupełniać zimową szafę. Szczęśliwie, aby wyróżniać się z tłumu, wcale nie trzeba rezygnować z ciepła. Zdecydowana większość panów uważa, iż kobiety w sukienkach są najbardziej atrakcyjne. Prawdą jest jednak, że kobiety bardzo upodobały sobie ten element garderoby ze względu na jego wielką praktyczność.
timberland buty

Co zakładać na swoje stopy czyli dlaczego należy zakupić dobre, solidne obuwie, które będzie długo służyło.

Zarówno wielbiciele górskich wędrówek jak i ludzie dużo chodzący po mieście zaopatrzyć się powinny w wygodne buty. Wiele osób nie zwraca na to uwagi aż do chwili, kiedy na podeszwach zaczną się pojawiać bolesne odciski lub nogi zaczną boleć z powodu przemęczenia. Wygodne buty będą miały bardzo duże znaczenie nie tylko dla komfortu poruszania się lecz również zdrowia - obuwie zbyt twarde, bez właściwej mogą być powodem problemów ze stawami.
Męskie eleganckie obuwie

Wiosenna garderoba eleganckiego mężczyzny – o co przede wszystkim trzeba dziś zadbać, żeby zawsze wyglądać stylowo?

Współcześnie, fakt że mężczyźni coraz bardziej troszczą się o swój wygląd zewnętrzny już nikogo nie dziwi. Panowie starają się być na bieżąco w tematyce najważniejszych trendów oraz stosują je w odniesieniu do własnej garderoby.
elegancki mężczyzna

Dzisiejsze trendy w modzie męskiej. Co cieszy się popularnością, a co nie? Błyskawiczna ściągawka dla wszystkich pań i panów!

Każdy mężczyzna zamierza wyglądać dobrze zarówno dla siebie, jak i ukochanej. Nie ulegnie wątpliwości, że dobry strój to dobra wizytówka, a w dobie coraz większej popularności sklepów z ubraniami, a także szeroko rozumianą modą, nie trudno o dobranie ciekawego stroju, a poza tym idealnego ubioru. Jakie są współczesne trendy w modzie męskiej i na co zwrócić uwagę?
Kobiety w spodniach

Spodnie damskie? Jaki krój wybrać?

Jednym z największych emancypacyjnych zwycięstw jest to, że możemy, drogie Panie, nosić spodnie. Oczywiście, podobno taki niewielki szczegół, lecz zastanówmy się, jakby to było, gdybyśmy były przymuszane do zakładania spódnic, choćbyśmy miały chęć, tak jak panowie, założyć spodnie.
1 2 3 4 5