Menu strony
Styl
slub

Poszukiwania fotografa ślubnego w Łodzi

Oto praktyczny przewodnik, w którym opiszemy treściwie, jak dobrać fotografa, który zatrzyma w czasie kluczowy moment w ścieżce życia każdego człowieka - święto przysięgi wierności aż do grobu zakochanych ludzi.
Dziewczynka

Co to jest oksydacja oraz do jakiego celu służy czynność rodowania srebra?

Zazwyczaj wykorzystywaną przez jubilerów próbą srebra jest ta o wartości 925. Ma ona ok. 7% domieszki odmiennego metalu, np. miedzi, ponieważ czyste srebro, czyli takie próby 999 jest nieco za miękkie, żeby tworzyć z niego różne precjoza.


Co to jest oksydacja oraz do jakiego celu służy czynność rodowania srebra?

Dlatego też jeżeli zakupimy jakiś wykonany ze srebra przedmiot, przekonajmy się, jakie konkretnie ma on cechy.
szal

Czym różnią się spódnice od sukienek i w czym w ogóle tkwi różnica pomiędzy nimi?

Wielu mężczyzn nie jest w stanie odróżnić sukni od spódnicy. I to wręcz będąc już w dorosłym wieku. Takowe podobne również w nazewnictwie jak i w prezentowaniu się pojęcia, po prostu się im mylą.
dekoracja kwiatowa kościoła na ślub

Czy istnieją ubrania oraz dodatki, jakie można określić mianem ponadczasowych? Co należy wiedzieć o trendach?

Moda wciąż ulega zmianom. W kwestii ubierania się i dodatków co jakiś czas coś nowego wychodzi. Czasem trudno jest za trendami nadążyć. Czy są artykuły, które takim modom potrafią się oprzeć? Co jest w tej kwestii sprawą pocieszającą?
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Łączenie dodatków w momencie układania kreacji

Uniwersum ubrań nie jest prosty i oczywisty w odbiorze. Ma się rozumieć każdy z nas próbuje intuicyjnie dopasowywać do reszty, ale to nie robi nas fachowcami w tej materii. Pokazy modelek, prawdziwy showbiznes i imprezy związane z modą są bardziej dekadenckim światem, którego ktoś, kto nie czuje się artystą, raczej nie ogarnie z łatwością. Światy kreowane na wybiegach, dzięki ubraniom nakładanym przez dziewczyny są raczej czymś nieokiełznanym, jest to raczej wizja artysty, niż sztuka użytkowa. Wielu kreacji pokazywanych na pokazach mody nie da się zwyczajnie nałożyć i pokazać się na ulicy, żeby nie wyróżniać się i nie uchodzić za dziwaka. Projektanci mody, zwłaszcza ci najbardziej znani i uznani starają się zazwyczaj ukazywać w pokazach swoje emocje, wizje i złożone metafory, bardziej niż dyktować najnowsze nurty w modzie.
Fotografia ślubna

Wysyłajmy kartki!

Kultura pisania i wysyłania takich rzeczy, jak zaproszenia ślubne posiada bogatą historię. Wciąż dla wielu młodożeńców jest to ważny obyczaj. Każdy, kto pragnie je wysyłać, powinien wiedzieć, że zaproszenia ślubne mają ścisłą kompozycję i styl. Normy ich tworzenia można poznać w cyberprzestrzeni, trzeba wiedzieć, że ich respektowanie jest taktowne.
buty

Poszukujesz modnych i wygodnych butów wiosennych?

Buty są dla kobiet manifestem – zarówno własnej osobowości jak i stylu. Najbardziej znane – szpilki, nigdy nie przeminą. Nosimy je zarówno do kwiecistych sukienek, jak i dżinsów. Na drugim biegunie lokują się buty na płaskiej podeszwie. Balerinki, trampki, stworzone dla kobiet ceniących sobie komfort, o dziewczęcym uroku. Obowiązujący trend nadchodzącej wiosny? Trampki i tenisówki noszone do sportowych sukienek i ponadczasowych trenczy. Dobrze jest zainwestować w klasyki, np. tenisówki Vans damskie, które znajdziemy w wielu szalonych wzorach i kolorach.
kobieta

Profesjonalne wyposażenie salonu piękności

Prawidłowo działający i bogato wyposażony salon kosmetyczny to nie tylko miejsce, gdzie panie mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Większe, sprawnie funkcjonujące salony mają szeroką ofertę, która zawiera w sobie wiele działań i zabiegów upiększających ciało.
dowolne

Spędzanie w sposób aktywny wolnego czasu czyli co można robić z rodziną aby nie siedzieć bez przerwy przed jakimś ekranem.

Zarówno dzieci jak i dorośli są coraz bardziej uzależnieni od najróżniejszych ekranów. W pracy często trzeba siedzieć przez wiele długich godzin przed ekranem komputera, po powrocie do mieszkania włącza się telewizor, a poza tym większość z nas ma jeszcze jakiś telefon w kieszeni. Niestety wielu ludzi w taki sposób spędza wszystkie wolne chwile, nierzadko rezygnując zupełnie z jakiejkolwiek aktywności. I rezultatem życia w taki sposób są różnego rodzaju problemy z nadwagą, brak kondycji i pogorszenie swojego, a przecież bez żadnego problemu pogodzić można obie te rzeczy, to znaczy aktywny tryb życia i odpoczynek przed telewizorem czy komputerem. I wcale do tego nie trzeba jakiś ogromnych pieniędzy, po pomysłów na to, żeby ciekawie spędzać wolne chwile jest mnóstwo, wystarczy tylko mieć na to ochotę. Jeśli ktoś ma dzieci, to warto z nimi robić tak dużo jak się da. Maluchy poznają świat przez przykład, jeżeli ktoś od maleńkiego będą jeździć na dwóch kółkach, chodzić na basen czy zwiedzać jakieś ciekawe miejsca, to z całą pewnością im to pozostanie w dorosłym życiu. Za to jeśli wszyscy domownicy będą przesiadywać wszystkie wolne chwile przed jakimś ekranem, to można być pewnym, aby dzieci miały później inne preferencje niż to, co poznały w swoim domu.
Męskie eleganckie obuwie

Wiosenna garderoba eleganckiego mężczyzny – o co przede wszystkim trzeba dziś zadbać, żeby zawsze wyglądać stylowo?

Dzisiaj, fakt że mężczyźni coraz bardziej dbają o swój wygląd zewnętrzny już nikogo nie dziwi. Panowie pragną być na bieżąco w tematyce najważniejszych trendów oraz wykorzystują je w odniesieniu do własnej garderoby.
1 2 3 4 5