Menu strony
Styl
buty damskie

Wyposażenie szafy szykownego pana

Wizerunek zapuszczonego polskiego osobnika płci męskiej, ubranego w odzież sprzed paru sezonów, w dodatku nie zawsze schludną jak też wyprasowaną, pomału odchodzi w niepamięć.


Wyposażenie szafy szykownego pana

Ostatnie lata to spory wzrost świadomości mężczyzn, jacy wybierając się do sklepów na równi z praktycznością, stawiają na modny wygląd.
szal

Czym różnią się spódnice od sukienek i w czym w ogóle tkwi różnica pomiędzy nimi?

Wielu mężczyzn nie jest w stanie odróżnić sukni od spódnicy. I to wręcz będąc już w dojrzałym wieku. Takie podobne również w nazewnictwie jak i w prezentowaniu się pojęcia, zwyczajnie się im mieszają.
Kobiety w spodniach

Spodnie damskie? Jaki krój wybrać?

Jednym z bardziej znacznych emancypacyjnych osiągnięć jest to, że możemy, drogie Panie, nosić spodnie. Oczywiście, podobno taki niewielki niuans, lecz zastanówmy się, jakby to było, gdybyśmy były przymuszane do noszenia spódnic, choćbyśmy miały ochotę, tak jak faceci, ubrać spodnie.
duże zakupy

Z czym nosić cieszące się popularnością frędzle? Pomysły na ciekawe stylizacje

Frędzle w kobiecej modzie budzą skojarzenie ze stylizacjami boho lub elementami stylu westernowego. Mają one swoje miejsce w modzie od bardzo dawna i co jakiś czas stają się ogromnym trendem. Jak je łączyć?
moda

Moda w internecie. Jak sobie radzą blogerki modowe? Spoglądając na ich sytuację zdaje się, iż dosyć nieźle

Co może powiedzieć zwykły facet o modzie? Generalnie niewiele, nie jest to bowiem jego domena. Są mężczyźni, którzy się tym interesują, lecz zjawisko to jest po prostu rzadkie.
Fotografia ślubna

Wysyłajmy kartki!

Obyczaj tworzenia i wysyłania takich notek, jak zaproszenia ślubne ma bogatą historię. Nawet dziś dla wielu ludzi jest to cenny obyczaj. Każdy, kto pragnie je wysyłać, musi wiedzieć, że zaproszenia ślubne mają utartą budowę i styl. Reguły ich pisania można odszukać w sieci, warto wiedzieć, że ich uwzględnianie jest mile widziane.
Kolonialne inspiracje w kolekcji damskiej Clarks

Nostalgiczna podróż po stylach

Czasy angielskiej kolonii w początkach XIX wieku kojarzą nam się z prostą estetyką, kobietą romantyczną rozmarzoną, wsłuchaną w naturę. W swobodnym stylu, lecz nie pozbawionym wdzięku odnajdziemy powiew letnich podróży wprost z „Pożegnania z Afryką”. Proste, lekkie fasony oraz naturalne, gładkie materiały, wśród których dominują len, bawełna i jedwab stanowią „clue” kolonialnych inspiracji. Całość utrzymana jest w naturalnych, niezbyt kontrastowych kolorach. Biel, ecri i beże łączą się z delikatnymi pastelami oraz szlachetnymi dodatkami.
slub

Poszukiwania fotografa ślubnego w Łodzi

Oto praktyczny poradnik, w którym doradzimy zwięźle, jak wybrać fachowca, który zatrzyma w czasie najważniejszy moment w żywocie każdego człowieka - święto przysięgi wierności aż do grobu zakochanych ludzi.
makijaż

Makijaż Artdeco- wiosna 2008

Makijaż Artdeco The New Romantic Look wiosna 2008. Subtelny, zalotny, uwodzicielski…
Nowa kolekcja Artdeco budzi pragnienie, by zakochać się w każdym dniu wiosny. Delikatne odcienie satyny i szyfonu łączą się harmonijnie, tworząc romantyczny styl, pełen zmysłowości i finezji.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W erze globalizacji, w czasach, gdy żyjemy w olbrzymich skupiskach ludzkich, nie można nie dostrzec, że niemal w dowolnej dziedzinie pojawiają się i mijają pewne trendy. Dotyczy to technologii, jedzenia, sposobu mówienia, zwłaszcza pośród młodych ludzi, no i, co pewnie najbardziej oczywiste – mody, świetnie znanej, mimo że przez niewielu tak naprawdę rozumianej materii, która w konkretnym sezonie każe nosić się tak, a nie inaczej, bo to odzienie jest na miejscu, a pozostałe nie. Zwłaszcza panie, które najczęściej próbują poprawić swój wizerunek w oczach wszystkich, również obcych ludzi spotykanych na chodnikach, próbują zwykle ubierać się modnie i z godnością, a już z pewnością gwiazdy – na każdym przyjęciu, gdzie pojawiają się aparaty fotograficzne i reporterzy z brukowców, usiłują prezentować się w kreacjach, jakie uznawane są za modne.
1 2 3 4