Menu strony
Styl
Fotografia ślubna

Wysyłajmy kartki!

Kultura pisania i wysyłania takich rzeczy, jak zaproszenia ślubne posiada bogatą historię. Wciąż dla wielu młodożeńców jest to ważny obyczaj. Każdy, kto pragnie je wysyłać, powinien wiedzieć, że zaproszenia ślubne mają ścisłą kompozycję i styl. Normy ich tworzenia można poznać w cyberprzestrzeni, trzeba wiedzieć, że ich respektowanie jest taktowne.
buty

Poszukujesz modnych i wygodnych butów wiosennych?

Buty są dla kobiet manifestem – zarówno własnej osobowości jak i stylu. Najbardziej znane – szpilki, nigdy nie przeminą. Nosimy je zarówno do kwiecistych sukienek, jak i dżinsów. Na drugim biegunie lokują się buty na płaskiej podeszwie. Balerinki, trampki, stworzone dla kobiet ceniących sobie komfort, o dziewczęcym uroku. Obowiązujący trend nadchodzącej wiosny? Trampki i tenisówki noszone do sportowych sukienek i ponadczasowych trenczy. Dobrze jest zainwestować w klasyki, np. tenisówki Vans damskie, które znajdziemy w wielu szalonych wzorach i kolorach.
kobieta

Profesjonalne wyposażenie salonu piękności

Prawidłowo działający i bogato wyposażony salon kosmetyczny to nie tylko miejsce, gdzie panie mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Większe, sprawnie funkcjonujące salony mają szeroką ofertę, która zawiera w sobie wiele działań i zabiegów upiększających ciało.
dowolne

Spędzanie w sposób aktywny wolnego czasu czyli co można robić z rodziną aby nie siedzieć bez przerwy przed jakimś ekranem.

Zarówno dzieci jak i dorośli są coraz bardziej uzależnieni od najróżniejszych ekranów. W pracy często trzeba siedzieć przez wiele długich godzin przed ekranem komputera, po powrocie do mieszkania włącza się telewizor, a poza tym większość z nas ma jeszcze jakiś telefon w kieszeni. Niestety wielu ludzi w taki sposób spędza wszystkie wolne chwile, nierzadko rezygnując zupełnie z jakiejkolwiek aktywności. I rezultatem życia w taki sposób są różnego rodzaju problemy z nadwagą, brak kondycji i pogorszenie swojego, a przecież bez żadnego problemu pogodzić można obie te rzeczy, to znaczy aktywny tryb życia i odpoczynek przed telewizorem czy komputerem. I wcale do tego nie trzeba jakiś ogromnych pieniędzy, po pomysłów na to, żeby ciekawie spędzać wolne chwile jest mnóstwo, wystarczy tylko mieć na to ochotę. Jeśli ktoś ma dzieci, to warto z nimi robić tak dużo jak się da. Maluchy poznają świat przez przykład, jeżeli ktoś od maleńkiego będą jeździć na dwóch kółkach, chodzić na basen czy zwiedzać jakieś ciekawe miejsca, to z całą pewnością im to pozostanie w dorosłym życiu. Za to jeśli wszyscy domownicy będą przesiadywać wszystkie wolne chwile przed jakimś ekranem, to można być pewnym, aby dzieci miały później inne preferencje niż to, co poznały w swoim domu.
Męskie eleganckie obuwie

Wiosenna garderoba eleganckiego mężczyzny – o co przede wszystkim trzeba dziś zadbać, żeby zawsze wyglądać stylowo?

Dzisiaj, fakt że mężczyźni coraz bardziej dbają o swój wygląd zewnętrzny już nikogo nie dziwi. Panowie pragną być na bieżąco w tematyce najważniejszych trendów oraz wykorzystują je w odniesieniu do własnej garderoby.
odzież

W dzisiejszych czasach coraz częściej możemy usłyszeć głosy, w których ludzie zaczynają odrzucać standardowy kanon piękna i zaczynają wybierać nieco większe kształty.

Obecnie mamy do czynienie z dwoma równoległymi trendami. Co prawda nadal możemy zauważyć tendencję do idealizowania wyglądu gwiazd oraz celebrytów, przy pomocy różnych programów graficznych, jednak coraz częściej możemy usłyszeć głosy, w których ludzie odrzucają ten kanon piękna i zaczynają wybierać trochę większe kształty.
moda

Rodzima moda dla wszystkich kobiet

Każda niewiasta przed wyjściem z domu nieustannie powtarza że nie ma co na siebie włożyć. Mnóstwo ludzi sądzi, że aby być modnym, należy tracić krocie. Jest możliwość jednak zmieszać należyty trend, atrakcyjne ubrania i nie tracić majątku. Dobrze jest mieć swój prywatny charakter i nie przejmować się tym co obecnie jest w modzie.
Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO

W jakie niezbędne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się każda przyszła matka?

W życiu przyszłej mamy nadchodzi okres, kiedy musi trochę dostosować i stan swojej garderoby oraz wyposażenie mieszkania. Powiększający się brzuszek powoduje, że nie zmieści się ona już w swe ukochane dżinsy.


W jakie niezbędne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się każda przyszła matka?

Wtedy na ratunek nadchodzą różnego rodzaju akcesoria ciążowe.
Ubrania dla dzieci

Każdy z nas ma okazję ubrać swoje dziecko modnie i wygodnie. To bez wątpienia możliwe, nawet jeśli nie mamy zbyt wiele oszczędności

Moda bez wątpienia jest ważna w każdej momenciee życia. Nawet jak będziemy temu zaprzeczyć i twierdzić, że ta kwestia nie jest z nami związana, to jednak dojdziemy do wniosku, że takie coś istnieje. I to w każdym momencie naszego życia. Nawet jak jesteśmy zupełnie mali i nie mamy na to wpływu, to jednak będą dbać o to nasi rodzice.
wesele

Szukamy właściwego zespołu na przyjęcie weselne

Dobór zespołu weselnego jest nadzwyczaj ważną kwestią, ponieważ to właśnie muzyka oraz wykonujący ją zespół odpowiadają za dobrą zabawę, stwarzają klimat przyjęcia i znakomitą zabawę naszych gości weselnych. Przecież całkiem inny nastrój panuje w czasie podziękowań dla rodziców państwa młodych, inna podczas oczepin, a to wszystko zwykle przeplata szaleńcza zabawa! Tak więc umiejętności i wyczucie naszego zespołu weselnego winny być ogromne.
1 2 3 4 5