Menu strony
Styl
przejdź do www

Biżuteria to wiecznotrwała stylizacja każdej kobiety, jaka dodaje krasy i wyjątkowości oraz nigdy nie traci na walorach

Klejnoty od starożytności były symbolem kobiecego seksapilu czy też krasy. Diamenty, złoto, srebro i bursztyny posiadają trwałą wartość, zaś ich urok wzrusza wszelkie kobiety. Już od okresów starożytnych panie ceniły piękno biżuterii. Należy wspomnąć o Kleopatrze czy też Marii Antoniny, jakie bez biżuterii nigdy się nie wychodzili do ludzi. Można rzec, że biżuteria jako element mody damskiej nigdy nie traci na stylu i modzie.
Fotografia ślubna

Wysyłajmy kartki!

Kultura tworzenia i wysyłania takich listów, jak zaproszenia ślubne ma bogatą historię. Ciągle dla wielu ludzi jest to cenny rytuał. Każdy, kto pragnie je wysyłać, musi mieć na uwadze, że zaproszenia ślubne mają utartą strukturę i styl. Reguły ich pisania można odszukać w internecie, warto wiedzieć, że ich przestrzeganie jest w dobrym tonie.
kobieta

Noś się ekologicznie

Na Zachodzie trwa już od dawna, w Polsce od kilku lat – moda na bycie eko. Segregujemy śmieci, zaopatrujemy się w sklepach ze zdrową żywnością, a do pracy coraz częściej dojeżdżamy rowerem. Jednym słowem za wszelką cenę staramy się, aby nasz styl życia był możliwie jak najbardziej "eko".
duże zakupy

Z czym nosić cieszące się popularnością frędzle? Pomysły na ciekawe stylizacje

Frędzle w kobiecej modzie budzą skojarzenia ze stylem boho lub elementami stylu westernowego. Mają one swoje miejsce w modzie od od dziesiątek lat i co jakiś czas stają się prawdziwym trendem. Jak je łączyć?
elegancki mężczyzna

Dzisiejsze trendy w modzie męskiej. Co cieszy się popularnością, a co nie? Błyskawiczna ściągawka dla wszystkich pań i panów!

Każdy mężczyzna zamierza wyglądać ciekawie zarówno dla siebie, jak i ukochanej. Nie ulega wątpliwości, że dobry strój to prawdziwa wizytówka, a w czasach coraz większej popularności sklepów z ubraniami, a także szeroko rozumianą modą, nie trudno o dobór ciekawego stroju i pięknego ubioru. Jakie są obecne trendy w modzie męskiej oraz na co zwrócić uwagę?
kobieta

Profesjonalne wyposażenie salonu piękności

Dobrze działający i bogato wyposażony salon kosmetyczny to coś więcej niż miejsce, gdzie przedstawicielki płci pięknej mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Większe, dobrze funkcjonujące salony udostępniają bogatą ofertę, która zawiera w sobie dziesiątki działań i zabiegów poprawiających ciało.
dziewczyna z aparatem

Piękne fotografie z dnia ślubu, które zostaną wykonane przez profesjonalnego fotografa

Ślub to jedno najwspanialszych wydarzeń w życiu każdej pary zakochanych. Każdy pragnie, aby ten dzień był niesamowity. Niektórym z nas zależy na dużej liczbie gości, innym na spokojnym oraz kameralnym przyjęciu. Znaczna część ślubnych planów ma jednak jeden wspólny element. Są nim ładne zdjęcia z tej ceremonii.
moda

Rodzima moda dla wszystkich kobiet

Każda niewiasta przed wyjściem z mieszkania ciągle powtarza iż nie ma co na siebie przyodziać. Sporo osób twierdzi, że aby być modnym, trzeba tracić krocie. Można jednak zmieszać należyty trend, modne ubiory i nie wydawać majątku. Najlepiej mieć swój prywatny styl i nie przejmować się tym co w tym momencie jest w modzie.
Moda

Jakie ubrania wybrać żeby czuć się wygodnie na wycieczkę w góry?

Chociaż w sumie można myśleć, że odpoczynek w górach, chociażby w Bieszczadach, to nigdy nie jest swoista rewia mody, to w szczególności panie w wielu przypadkach do swojej torby pakują oprócz wszelkiego rodzaju sprzętu narciarskiego, również wiele eleganckich ubrań. Tak naprawdę ciężko się temu zjawisku specjalnie dziwić - dzisiaj warto się pokazać z możliwie jak najlepszej strony. A poza tym, choćby Zakopane może zagwarantować bogate życie towarzyskie, a więc po narciarskich szaleństwach spora większość podróżnych poszukuje rozrywek.
okulary

Moda męska - sprawdź, co jest teraz na topie

Moda damska jest niesamowicie rozmaita. Niezależnie od preferencji, nawet w najwyższym stopniu wymagająca niewiasta odnajdzie coś dla siebie. Warto przemyśleć swój trend. Musimy być przekonani o tym co chcemy swoim trendem wyrażać. Czy ma on demonstrować wytworność przez stylowe okulary przeciwsłoneczne damskie, lub akcentować osobowość nawet poprzez drobnostki rodzaju bilonówki.
1 2 3 4 5