Menu strony
Styl
kobieta w okularach

Interesujące oraz barwne dodatki

Wielobarwny akcent w codziennej stylizacji może całkowicie zmienić styl całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też dużo mówić o osobie, jaka je nosi.
buty damskie

Wyposażenie szafy szykownego pana

Postawa zaniedbanego polskiego mężczyzny, ubranego w odzież sprzed paru sezonów, w dodatku niekoniecznie schludną a także wyprasowaną, pomału zamiera.


Wyposażenie szafy szykownego pana

Ostatnie lata to spory wzrost świadomości mężczyzn, którzy wybierając się do sklepów na równi z praktycznością, stawiają na modny wygląd.
Kobiety w spodniach

Spodnie damskie? Jaki krój wybrać?

Jednym z największych emancypacyjnych zwycięstw jest to, iż możemy, drogie Panie, nosić spodnie. Oczywiście, niby taki mały niuans, lecz zastanówmy się, jakby to było, gdybyśmy były przymuszane do zakładania spódnic, choćbyśmy miały chęć, tak jak mężczyźni, ubrać spodnie.
Fotografia ślubna

Wysyłajmy kartki!

Obyczaj tworzenia i wysyłania takich listów, jak zaproszenia ślubne ma bogatą tradycję. Wciąż dla wielu ludzi jest to cenny rytuał. Każdy, kto pragnie je wysyłać, musi pamiętać, że zaproszenia ślubne mają ustaloną budowę i styl. Normy ich pisania można odszukać w internecie, należy wiedzieć, że ich respektowanie jest taktowne.
Dziewczynka

Co to jest oksydacja oraz do jakiego celu służy czynność rodowania srebra?

Zazwyczaj stosowaną przez jubilerów próbą srebra jest ta o wartości 925. Ma ona ok. 7% domieszki odmiennego stopu, np. miedzi, ponieważ czyste srebro, czyli takie próby 999 jest nieco za miękkie, aby produkować z niego różne precjoza.


Co to jest oksydacja oraz do jakiego celu służy czynność rodowania srebra?

Dlatego też jeśli zakupimy jakiś wykonany z tego surowca przedmiot, upewnijmy się, jakiego rodzaju konkretnie posiada on właściwości.
duże zakupy

Z czym nosić cieszące się popularnością frędzle? Pomysły na ciekawe stylizacje

Frędzle w kobiecej modzie budzą skojarzenia ze stylem boho lub elementami stylu westernowego. Mają one swoje miejsce w modzie od bardzo dawna i co jakiś czas stają się ogromnym trendem. W jaki sposób je łączyć?

Modne barwy tej jesieni

Ludzie, co interesują się ubraniami, już pewnie są w stanie powiedzieć, jakich można oczekiwać trendów nadchodzącej jesieni. Inni, którzy nie mają pojęcia na razie, jak nastawić się do sezonu, już powinni zainteresować się tym problemem, ponieważ kiedy na razie moda się nie narodziła, są w stanie uszykować sobie zestaw modnych ubrań nieco taniej, a jesienią pokazać się z jednakową godnością i elegancją, jak wszyscy pozostali, którzy próbują kroczyć za trendami.
dziewczyna z aparatem

Piękne fotografie z dnia ślubu, które zostaną wykonane przez profesjonalnego fotografa

Ślub to jedno najwspanialszych wydarzeń w życiu każdej pary zakochanych. Każdy chce, żeby ten dzień był niesamowity. Niektórym z nas zależy na dużej liczbie gości, innym na niewielkim a także kameralnym przyjęciu. Większość ślubnych planów ma jednak jeden wspólny element. Są nim wspaniałe zdjęcia z tej ceremonii.
Ślub

Co zezwoli Tobie zaprezentować znajomym na zabawie Twa sukienka mini?

Właśnie otrzymałaś zaprosiny na imprezę oraz zaczęłaś namyślać się co na siebie włożyć. Od długiego czasu nie kupowałaś już sobie żadnej sukienki, tylko którą dobrać, aby ładnie w niej się prezentować oraz poczuć się niezwykle? Dziś jest bardzo wiele ofert.
Sukienka wieczorowa Flo

Znaczenie trendów dla kobiety

Kobiety charakteryzują się tym, że uwielbiają nabywać dużo produktów, gdzie większa połowa z nich to głównie rzeczy do ubrania. Na rynku mamy wiele butików, jakie oferują nie mały wachlarz propozycji z nowych jak i wczesnych kolekcji. Z tej okazji, że nie każda pani ma czas i możliwość biegania po różnych sklepikach narodził się nie jeden sklep internetowy.
1 2 3 4