Menu strony
Ciało
powiększenie - skóra

Krótki opis popularnych aktualnie zabiegów, mających za zadanie eliminację rozrośniętych komórek tłuszczowych

Wiele pań marzy o posiadaniu szczupłej, zgrabnej sylwetki. Jednak najlepsza nawet dieta i dużo aktywności nie zawsze dają oczekiwane rezultaty, zwłaszcza w starszych latach jest to dobrze widoczne. Poza tym jest wiele osób, jakie nie specjalnie mają okazję na to, żeby kilka razy w tygodniu ćwiczyć, a mimo wszystko chciałyby należycie wyglądać.
bransoletki z bursztynu

Przymioty lecznicze bursztynu: na reumatyzm, dychawicę, nadciśnienie, migreny

Czy bursztyn istotnie posiada własności uzdrawiające? Naturalna medycyna dawno doceniła lecznicze przymioty kamienia mienionego kiedyś złotem Północy.
kobieta na plaży

Okres urlopów i letniego wypoczynku zbliża się szybkimi krokami. Cieszy wszystkich, mężczyzn, kobiety i dzieci. Jednak nikt bardziej niżdamska część nie przygotowuje się na pierwsze wyjścia na plażę. I czuje niepokój

Kobiety już pod koniec zimy zaczynają o tym rozważać i podejmować początkowe kroki, aby potem móc z wyniosłością i bez skrępowania wyjść na plaże. Taka jest dziewczęca natura i nie ma powodów do tego, aby z nią mocować się. Od zawsze przecież zwracają uwagę na wady swojej sylwetki, ale w dążeniu do doskonałości mają swoich sprzymierzeńców.
uroda

Uroda współczesnych dni

Dbamy o urodę od zawsze. Nawet historyczni ludzie golili włosy na całej skórze, a na wygładzanie ciała robiono kompresy z wielorakich papek i robiono różne gimnastyki.Dbanie o skórę to higiena oraz relaks. Nowatorski rynsztunek estetyczny inicjuje przeprowadzanie bardziej skuteczniejszych zabiegów. Endermologia, czyli masowanie specjalnym urządzeniem z ciśnieniem jest teraz jednym z niezawodnych zabiegów antycellulitowych.

Odpowiednia sylwetka i strój - marzenie każdej kobiety

Zima dobiega końca, wiosna już tuż tuż – jest to najlepszy okres na to, by rozgrzać sztywne mięśnie i trochę poprawić budowę ciała. Nie tylko zyska na tym wytrzymałość i poziom zdrowia całego ciała – idealna sylwetka nada się zawsze, czy po to, by ciągle na nowo wprawiać w dumę swojego partnera czy partnerkę, czy też ze względu na to, by z prościej było nawiązać nową przyjaźń, jeśli jesteś singlem, albo też po to, żeby w razie problemu iść do lekarza bez odrobiny zażenowania. Pomijając to zdrowe ciało sprawia, że także duchowo lepiej się każdy czuje, a to widać w jego spojrzeniu, ruchach i sposobie bycia – ważny krok do wywołania korzystnego wrażenia na wszystkich i łatwiejszego osiągania sukcesów.
Kolekcja kolczyków

Wiele osób kocha sporty outdoorowe albo innego typu atrakcje, które niezwykle uszkadzają ciuchy

Od zawsze są grupy ludzi, którzy musieli mieć specjalnie uszyte ciuchy, by mogły im służyć na służbie lub w czasie wykonywania ukochanych zajęć w czasie wolnym.
skarpety bambusowe

Musimy troszczyć się o swoje zdrowie - kompleksowo, co znaczy, że należy podumać o swym ciele ogólnie

Duża grupa ludzi chce dbać o swoje zdrowie. Myjemy się, używamy kosmetyków. Próbujemy podejść do zagadnienia kompleksowo - to znaczy, że dbamy o swą cerę i inne części ciała.
terapia kawowa

Wyrazisty smak piękna – Terapia Kawowa

Rozpoczęty orzeźwiającą kawą poranek to gwarancja pełnego smaku, wyrazistego dnia. Magiczne i tajemnicze właściwości sporządzanego z ziaren kawowca napoju doceniła również kosmetyka, czyniąc ekstrakt z jego ziaren składnikiem preparatów z powodzeniem służących naszej urodzie.
kobieta

Profesjonalne wyposażenie salonu piękności

Właściwie działający i solidnie wyposażony salon kosmetyczny to nie tylko miejsce, w którym przedstawicielki płci pięknej mogą nanieść lakier na paznokcie i wykonać makijaż. Większe, dobrze działające salony udostępniają bogatą ofertę, która obejmuje wiele działań i zabiegów poprawiających ciało.
Nie ukrywaj cellulitu, zwalcz go!

Nie ukrywaj cellulitu, zwalcz go!

Początek jesieni to dobry czas na walkę z uciążliwym cellulitem. Podczas letniego wypoczynku nasze ciało narażone było na działanie wysokiej temperatury, co mogło przyczynić się do odwodnienia naskórka i pojawienia się nierówności na skórze.
1 2