Menu strony
Biżuteria
pierścionek z białego złota

Limitowana kolekcja biżuterii LA MARQUEUSE

Najnowszą propozycją LA MARQUEUSE jest wyjątkowa edycja kolekcji brylantowej - "Luxury Horses". Inspirowana motywem końskich wędzideł biżuteria, utożsamia szlachetność i piękno koni, symbolizuje jednocześnie siłę i niezależność Kobiet.
tuniki

Biżuteria dziecięca - czy taka kupiona w wesołym miasteczku to naprawdę wszystko?

Kiedy jest się dzieckiem, potrafi się czerpać przyjemność z najmniejszych rzeczy - pomimo ciągle zmieniających się czasów, pomimo rozrostu technologii, wiele dzieci do tej pory bardzo lubi wesołe miasteczka.
kryształ

Hurtownie jubilerskie proponują rozmaitego rodzaju wyroby

Biżuteria to nie pomysł dzisiejszych projektantów. Biżuteria od tysiącleci pełni wiele zadań dla każdej narodowości. Nawet w dzisiejszych czasach jest w stanie pełnić funkcję religijną, symboliczną, zaakcentowania statusu społecznego, użytkową i ozdobną.
Zegarki z serii Atlantic Eleganc

Biżuteryjne nowości w kolekcji Atlantic Elegance

W świecie mody lśniąco i błyszcząco. Znani projektanci łączą już nie tylko srebro ze złotem, ale i z miedzią oraz przytłumionymi odcieniami mosiądzu. Na co dzień styliści często odradzają złote lub srebrne ubrania, polecając natomiast mieniące się dodatki, które to sprawdzają się w każdej sytuacji.
Pierścionki w rozmiarze XXL od divy

Młodzieżowa biżuteria na nowy rok szkolny

Czasem wystarczy jeden, wyrazisty dodatek by dodać swojemu wyglądowi modnego charakteru. Takim przykładem może być pierścionek w rozmiarze XXL, który jest modowym hitem sezonu.
Żakiety

Pragniesz być ładnie oraz oryginalnie ubrana? Zainteresuj się dodatkami handmade

Każda pani pragnie zwracać uwagę ładnym oraz szykownym ubiorem. Przy wyborze ubioru ważne bywają nie tylko obowiązujące trendy, lecz również styl, w którym najlepiej się czuje oraz który doskonale podkreśla urodę i osobowość. W pewnych wypadkach nie warto ślepo podążać za trendami czy zdawać się na klasykę. Moda ewoluuje oraz pozwala zdobywać ciągle świeże pomysły, a od nas osobiście zależy, co od niej przyswoimy.
Cocktailme Bex Rox

Trend fluo obecny także w biżuterii

Wiosna kusi soczystymi kolorami. Kolekcje wszystkich znanych i cenionych marek pełne są propozycji w intensywnych odcieniach pomarańczu, odważnego różu, jaskrawej żółci czy trawiastej zieleni. Kolor nie jest jednak jedynie akcentem. Występuje jako total look, ubierając nas od stóp do głów. Jednak kolorowe powinny być nie tylko nasze ubrania. Fluomania zawładnęła także biżuterią fashion. Im bardziej krzykliwe będą nasze dekolty, nadgarstki i dłonie, tym lepiej. Flou tej wiosny oznacza nic innego jak tylko: „Jestem modna”.
biżuteria

Biżuteria z charakterem w Kate&Kate

Współczesna kobieta się zmienia. Nie jest już jednolita – wyłącznie elegancka, bądź sportowa. Łączy style, szuka nowych, modowych inspiracji.
biżuteria, jubiler

Czym jest jubilerstwo, jak prezentuje się jego historia? Co musimy rozumieć przez to pojęcie?

Jubilerstwo ma faktycznie długą historię. Jest to artystyczne rzemiosło, odnosi się do wytwarzania wyrobów z najbardziej cennych materiałów. W przeszłości te zadania definiowało się jako złotnictwo, natomiast termin jubilerstwo odnosi się już do czasów najnowszych.
prezent dla mamy

Jaki ofiarować prezent swojej kobiecie – córce, mamie czy siostrze? Podsuniemy ci kilka pomysłów

Zbliżają się święta, a zatem musimy pomyśleć o zakupie świątecznych podarunków dla naszych kobiet. Jeśli nie wiesz co podarować swojej kobiecie – żonie, córce, mamie czy siostrze, my podpowiemy ci co wybrać.