Menu strony
Biżuteria
biżuteria

Polska sztuka złotnicza w Monachium i Warszawie

Wally Olins, guru światowego brandingu, uważa, że polska sztuka powinna być jednym z "filarów" w tworzeniu nowego, międzynarodowego wizerunku Polski. Wystawy takie, jak prezentowana w Monachium Kolekcja współczesnej polskiej sztuki złotniczej ze zbiorów Marii Magdaleny Kwiatkiewicz – przyczyniają się bezpośrednio do kreowania nowoczesnego wizerunku Polski.
ubrania

importer rzeczy używanych

Nowe sklepy z odzieżą wykorzystywaną są tworzone jak grzyby po deszczu. Niemało osób korzysta z takiego typu propozycji nie tylko ze względów finansowych. Jest możliwość w tym miejscu wyszukać ubranie ekskluzywnych marek za skromne pieniądze i ubrać się szczególnie i niepowtarzalnie.
Biżuteria dla fanów sagi „Zmierzch”

Biżuteria dla fanów sagi „Zmierzch”

Historia miłości przystojnego wampira Edwarda i pięknej Belli urzekła miliony na całym świecie. Stała się także inspiracją do stworzenia specjalnej kolekcji biżuterii diva Twilight, która pod koniec listopada trafi do sklepów.
Bransoletki z Pajacykiem

Bransoletki z Pajacykiem

W ofercie Lemoniq pojawiły się właśnie nowe modele kultowych już bransoletek, które kochają polskie fashionistki i blogerki. Do standardowej oferty dołączyły świeże, wiosenne kolory.
Multikolorowe paski

Multikolorowe dodatki od Anataki

Wiosenno-letnia garderoba już skomponowana? Pora zatem na dodatki. Anataka proponuje kolekcję modnych bransolet, pasków i toreb, które pozwolą podkreślić Twoją osobowość i styl.
bizuteria srebrna i złota

Gdzie osoby zajmujące się jubilerstwem zaopatrują się w produkty?

Czy osoby zajmujące się jubilerstwem wszystkie artykuły produkują na własną rękę? Oczywiście nie. Dzięki profesjonalnym dostarczycielom mogą oni zaopatrywać się w liczne składniki niezbędne do wytwarzania pięknej biżuterii. Lecz oprócz oczywistych rzeczy – jak kruszywo – w hurtowniach tego gatunku znaleźć da się również mniej oczywiste artykuły. Warto zapoznać się z ofertą takich miejsc.
moda damska

Na zakupy ze stylistką Poznań sprasza - Zobacz

Czy wiemy jak powinniśmy się ubierać?

Kompletując jakiś ubiór powinniśmy posiadać gwarancję, że wszystko będzie do siebie idealnie pasowało.
pierścionek z białego złota

Limitowana kolekcja biżuterii LA MARQUEUSE

Najnowszą propozycją LA MARQUEUSE jest wyjątkowa edycja kolekcji brylantowej - "Luxury Horses". Inspirowana motywem końskich wędzideł biżuteria, utożsamia szlachetność i piękno koni, symbolizuje jednocześnie siłę i niezależność Kobiet.
sutasz

Biżuteria sutasz

Ozdoby od pradawnych czasów wzbudzały pożądanie. Już ludzie w czasach prehistorycznych używali małe kostki, kamienie i zwierzęcą skórę do wytwarzania oryginalnych ozdób. W starożytności robiono już niezwykle kunsztowne wyroby z cennych kamieni. I tak już jest do teraz, gdy biżuteria rozpala nasze zmysły. Jednak w tym rzemiośle nie można mówić o stagnacji. Wręcz przeciwnie, ciągle wymyślane są nowe, oryginalne techniki, dzięki temu biżuteria staje się co raz bardziej bogata.
bransoleta

Skomponuj z divą własną biżuterię

Każdy chciałby samodzielnie projektować swoją biżuterię i móc codziennie zmieniać ozdoby. Marka diva wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom z nową kolekcją „Create your own style”.
1 2 3 4 5 6 7