Menu strony
Szampon
Stop łysieniu i łupieżowi!

Bioxsine – szampon na… kompleksy mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej i w coraz młodszym wieku zaczynają tracić włosy. To poważny problem - szczególnie, że zazwyczaj proces ten zaczyna się już w szczycie okresu ich atrakcyjności towarzyskiej, kiedy trwają poszukiwania partnerki życiowej. Łysienie zaczyna się bardzo wcześnie – już po 20. roku życia, a po „czterdziestce” problem dotyka już prawie co drugiego mężczyznę. Laboratoria międzynarodowego koncernu Biota znalazły jednak sposób na przywrócenie poczucia wartości każdemu facetowi, który jest o włos od „kompleksu zakoli”. To specjalistyczny szampon Bioxsine zapobiegający wypadaniu włosów, który dodatkowo… eliminuje łupież. Kosmetyk z unikalną formułą Biocomplex B11 to gwarancja skutecznego zatrzymania procesu łysienia, a także wzmocnienia włosów i pobudzenia ich do szybszego wzrostu.
loki

Włosy kręcone mogą prezentować się faktycznie atrakcyjne, jednakże wymagają nadzwyczaj troskliwej pielęgnacji

Włosy kręcone mogą wyglądać faktycznie atrakcyjne, jednakże wymagają niezwykle troskliwej pielęgnacji, ponieważ przeważnie są o wiele bardziej wymagające aniżeli włosy proste. Zniszczone, czesane na sucho loki zaczynają się puszyć, w ten sposób cała fryzura traci swój kształt, toteż osoby, które zostały obdarzone kręconymi włosami muszą wiedzieć, w jaki sposób je pielęgnować, żeby wydobyć ich potencjał.
włosy

Puszyste piękne włosy to fantazja większości kobiet

Puszyste piękne włosy to pragnienie większości kobiet. Jednak aby włosy rzeczywiście były takie, o jakich panie marzą, to należy o nie dobrze zadbać. Szczególnej opieki będą wymagać włosy dłuższe, ale właścicielki krótkich również muszą o nich systematycznie pamiętać. Po pierwsze trzeba zadbać o odpowiednią fryzurę, końcówki włosów należy regularnie przycinać aby zagwarantować im odpowiedni wygląd.