Menu strony
Łańcuszek
naszyjnik nieskończoność

Jaki wybrać dodatek do kreacji, jaki będzie gustowny, wspaniale skomponowany z ubraniem? Co jest warte zarekomendowania?

Większość z nas chce odpowiednio wyglądać, mieć prezencję, która robi wrażenie. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu w dużej liczbie sytuacji jest to niezbędne, a często wręcz obowiązkowe, jak mamy spotkanie biznesowe czy idziemy na randkę.
Bielizna korygująca

Medalik szkaplerz - jego dokładne znaczenie oraz dzisiejsze wykonanie

Szkaplerz jest to ni mniej ni więcej wierzchnia cząstka okrycia habitu, używana do tej konkretnej pory w pewnych zakonach. Otacza ona ramiona, barki a także plecy posiadacza, posiadając jedynie otwór przeznaczony na głowę.
sutasz

Biżuteria sutasz

Ozdoby od pradawnych czasów rozbudzały pożądanie. Już ludzie w czasach prehistorycznych wykorzystywali małe kostki, skamieliny oraz skórę zwierząt do wytwarzania oryginalnych ozdób. W starożytności robiono już przepiękne ozdoby z cennych kamieni. I tak zostało do teraz, gdy biżuteria podnieca nasze zmysły. Jednakże w tym rzemiośle nie możemy mówić o zastoju. Wręcz na odwrót, ciągle powstają nowe, ciekawe techniki, dzięki czemu biżuteria jest co raz bardziej różnorodna.