Menu strony
Łańcuszek
Bielizna korygująca

Medalik szkaplerz - jego dokładne znaczenie oraz dzisiejsze wykonanie

Szkaplerz jest to ni mniej ni więcej wierzchnia cząstka okrycia habitu, używana do tej konkretnej pory w niektórych zakonach. Otacza ona ramiona, barki a także plecy posiadacza, mając jedynie otwór na głowę.
sutasz

Biżuteria sutasz

Wyroby biżuteryjne od dawien dawna rozbudzały pożądanie. Już ludzie w czasach prehistorycznych wykorzystywali kawałki kości, kamienie i zwierzęcą skórę do robienia oryginalnych ozdób. W starożytności wykonywano już wspaniałe ozdoby z cennych kamieni. I tak zostało do dnia dzisiejszego, gdy biżuteria rozpala nasze zmysły. Jednakże w tym rzemiośle nie można mówić o stagnacji. Wręcz na odwrót, ciągle wymyślane są nowe, oryginalne techniki, dzięki temu biżuteria jest co raz bardziej różnoraka.
naszyjnik nieskończoność

Jaki wybrać dodatek do kreacji, jaki będzie gustowny, wspaniale skomponowany z ubraniem? Co jest warte zarekomendowania?

Większość osób pragnie odpowiednio się prezentować, mieć prezencję, która zrobi wrażenie. Nie znajdziemy w tym czegoś dziwnego, właściwie w dużej liczbie sytuacji jest to obowiązkowe, a często wręcz konieczne, jeżeli mamy spotkanie biznesowe czy idziemy na randkę.