Menu strony
Kreacje

Kilka słów o modzie

Przychodzą ładniejsze dzionki, a razem z nimi wietrzenie naszych szaf. Należy po przedłużających się zimowych miesiącach przeszukać jej zawartość i uaktualnić. Wkładamy głęboko przepastne swetrzyska, grube rajtuzy i grube sukienki. Wiosna to czas, kiedy królują na wybiegach i na deptakach sukienki.
Kolekcja na wiosnę i lato 2012, Natalia Jaroszewska

Natalia Jaroszewska na Fashion Week Poland

Projektantka pokazała miejskie, ale z etnicznymi wpływami kreacje, które już na przedpremierowym pokazie na Fashion Week’11 w Wiedniu zdobyły uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W epoce globalizacji, w czasach, w jakich żyjemy w olbrzymich skupiskach ludzkich, nie da się nie dostrzec, że niemal w każdej branży pojawiają się i mijają pewne nurty. Dotyczy to technologii, jedzenia, sposobu mówienia, szczególnie wśród młodych ludzi, no i, co pewnie najbardziej klarowne – mody, świetnie znanej, ale przez niewielu tak naprawdę pojmowanej dziedziny, która w danym sezonie nakazuje nosić się tak, a nie inaczej, bo takie odzienie jest właściwe, a inne nie. Zwłaszcza kobiety, które najczęściej starają się polepszyć własny obraz w oczach wszystkich, również nieznajomych ludzi spotykanych na chodnikach, próbują zawsze nosić się modnie i z godnością, a już z pewnością sławy – na dowolnym wydarzeniu, na którym zjawiają się aparaty fotograficzne i reporterzy z brukowców, muszą pokazać się w ubraniach, jakie uważane są za zgodne z modą.
ciuchy damskie

Szeroki wybór odzieży dla każdego

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że wybór rzeczywiście właściwych dla siebie ubrań absolutnie w każdej sytuacji jest bardzo ważną rzeczą. Może to mieć przede wszystkim decydujący wpływ na to, jak dużym poziomem komfortu będziemy mogli cieszyć się w swoim życiu codziennym, a ponadto jeżeli nawet trochę zaniedbamy tego typu spray, to w oczach innych ludzi nigdy nie będziemy prezentowali się rzeczywiście atrakcyjnie. Na szczęście jednak obecnie trzeba tylko wybrać się do jakiegokolwiek sklepu zajmującego się tego typu rzeczami aby przekonać się, że ich wybór jest rzeczywiście bardzo duży. Nawet rzeczy takie jak sukienki charakteryzują się ogromnym wręcz zróżnicowaniem, więc jeśli tylko dokładnie określimy przy czymś takim wszelkie nasze oczekiwania, to z pewnością uda nam się znaleźć coś faktycznie dobrego.
sukienki

Kreacje świąteczne i sylwestrowe

W święta i sylwestrową noc zapomnij o grubych swetrach i puchowych kamizelkach. Okazje końca 2010 roku wymagają specjalnej oprawy. To czas oryginalnych stylizacji: eleganckich i klasycznych na wigilijną kolację oraz odważniejszych kreacji błyszczących noworocznym szaleństwem!
tuniki

Oryginalne detale w kolekcji marki Figl

Kolor, fason oraz dodatki - to wszystko składa się na modny ubiór. Jest jednak coś, o czym nie powinniśmy zapominać – detal. To on nadaje odzieży wyjątkowy wygląd i odróżnia go od wielu innych kreacji.

Letnie ubiory często charakteryzują się fantazyjnymi krojami oraz oryginalnymi detalami. Marka Figl swoją kolekcję letnią oparła właśnie na tych dwóch cechach. Żaboty, marszczone rękawki, wiązania na szyi, paski oplatające talię czy poszerzane rękawy ¾ to tylko niektóre oryginale propozycje.
t-shirt

Jak nosić się modnie, a jednocześnie nie przepłacać? Na szczęście jest na to rada?

Sztuka doboru ubrać to po prostu umiejętność czerpania radości z ubierania się, ale także gotowość do tworzenia nowych kompozycji, połączenia niby średnio pasujących kreacji w przemyślane oraz modne stroje. To sprawia, że można mieć rzeczywiście satysfakcję z wymyślania coraz to nowych zestawów, i to na różnego rodzaju - bardziej czy mniej formalną - okazję.
moda ciążowa

Elegancka przyszła mama – kreacje na spotkania i uroczystości rodzinne.

Ciąża, to cudowny i wyjątkowy czas dla kobiety. Również rodzina z utęsknieniem oczekuje narodzin dziecka, któremu pokaże świat i przekaże tradycje rodzinne.

Projektanci mody ciążowej firmy Haltex zadbali o to, by przyszłe mamy nie unikały spotkań z rodziną i przyjaciółmi z powodu tak błahego, jakim jest brak modnej kreacji.
Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO

Odzieżowy sklep to bez wątpienia jedno z ukochanych miejsc każdej damy

Panie kochają modę. Potrafią całe godziny stać przed garderobą i dobierać właściwy model albo odcień. Właściwy strój to wyjątkowo istotna rzecz. Na pewno żadna przedstawicielka płci pięknej nie wyjdzie na do ludzi w źle dobranym stroju.
kosmetyki

Przystosowywanie ubrań

W ofercie sklepów jest sporo ofert różnych, atrakcyjnych ubiorów. Od tych najbardziej zwariowanych, często jedno sezonowych, po te perfekcyjne, jakie popularne są stale.
1 2