Menu strony
Kreacje

Kilka słów o modzie

Przychodzą pogodniejsze dzionki, a razem z nimi rewolucja naszych szaf. Należy po długich zimowych miesiącach zrewidować jej zawartość i uaktualnić. Chowamy głęboko wielkie swetrzyska, ciepłe rajtuzy i babcine sukienki. Drugi kwartał roku to czas, kiedy panują na wybiegach i na deptakach sukienki.
t-shirt

Jak nosić się modnie, a jednocześnie nie przepłacać? Na szczęście jest na to rada?

Sztuka doboru ubrać to po prostu umiejętność czerpania radości z ubierania się, ale także gotowość do tworzenia nowych kompozycji, połączenia niby średnio pasujących kreacji w przemyślane oraz modne stroje. To sprawia, że można mieć rzeczywiście satysfakcję z wymyślania coraz to nowych zestawów, i to na różnego rodzaju - bardziej czy mniej formalną - okazję.
moda ciążowa

Elegancka przyszła mama – kreacje na spotkania i uroczystości rodzinne.

Ciąża, to cudowny i wyjątkowy czas dla kobiety. Również rodzina z utęsknieniem oczekuje narodzin dziecka, któremu pokaże świat i przekaże tradycje rodzinne.

Projektanci mody ciążowej firmy Haltex zadbali o to, by przyszłe mamy nie unikały spotkań z rodziną i przyjaciółmi z powodu tak błahego, jakim jest brak modnej kreacji.
Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO

Odzieżowy sklep to bez wątpienia jedno z ukochanych miejsc każdej damy

Panie kochają modę. Potrafią całe godziny stać przed garderobą i dobierać właściwy model albo odcień. Właściwy strój to wyjątkowo istotna rzecz. Na pewno żadna przedstawicielka płci pięknej nie wyjdzie na do ludzi w źle dobranym stroju.
sukienki

Kreacje świąteczne i sylwestrowe

W święta i sylwestrową noc zapomnij o grubych swetrach i puchowych kamizelkach. Okazje końca 2010 roku wymagają specjalnej oprawy. To czas oryginalnych stylizacji: eleganckich i klasycznych na wigilijną kolację oraz odważniejszych kreacji błyszczących noworocznym szaleństwem!
Kolekcja na wiosnę i lato 2012, Natalia Jaroszewska

Natalia Jaroszewska na Fashion Week Poland

Projektantka pokazała miejskie, ale z etnicznymi wpływami kreacje, które już na przedpremierowym pokazie na Fashion Week’11 w Wiedniu zdobyły uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków.
tuniki

Oryginalne detale w kolekcji marki Figl

Kolor, fason oraz dodatki - to wszystko składa się na modny ubiór. Jest jednak coś, o czym nie powinniśmy zapominać – detal. To on nadaje odzieży wyjątkowy wygląd i odróżnia go od wielu innych kreacji.

Letnie ubiory często charakteryzują się fantazyjnymi krojami oraz oryginalnymi detalami. Marka Figl swoją kolekcję letnią oparła właśnie na tych dwóch cechach. Żaboty, marszczone rękawki, wiązania na szyi, paski oplatające talię czy poszerzane rękawy ¾ to tylko niektóre oryginale propozycje.
kosmetyki

Przystosowywanie ubrań

W ofercie sklepów jest sporo ofert różnych, atrakcyjnych ubiorów. Od tych najbardziej zwariowanych, często jedno sezonowych, po te perfekcyjne, jakie popularne są stale.
kreacje tańca z gwiazdami

Kreacje "Tańca z Gwiazdami"

Historia jedenastu edycji programu "Taniec z Gwiazdami" opowiedziana przez pryzmat strojów!
W tym tygodniu na rynku wydawniczym pojawiła się szczególna pozycja - długo oczekiwany album prezentujący najpiękniejsze kreacje "Tańca z Gwiazdami". Autorką i pomysłodawcą książki jest pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce - Dorota Williams.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W erze globalizacji, w czasach, gdy żyjemy w wielkich osiedlach ludzkich, nie można nie dostrzec, że prawie w każdej branży nastają i mijają różne trendy. Dotyczy to technologii, pożywienia, sposobu wypowiadania się, zwłaszcza wśród młodych ludzi, no i, co chyba najbardziej jasne – mody, doskonale znanej, mimo że przez niewielu tak naprawdę rozumianej materii, która w danym sezonie każe nosić się tak, a nie inaczej, bo takie ubranie jest modne, a inne nie. Szczególnie kobiety, które najczęściej próbują poprawić swój obraz w oczach wszystkich, również nieznajomych ludzi spotykanych na ulicy, starają się zawsze nosić się zgodnie z modą i elegancko, a już z pewnością celebryci – na każdym przyjęciu, gdzie pojawiają się aparaty fotograficzne i reporterzy z brukowców, usiłują prezentować się w kreacjach, jakie uważane są za zgodne z modą.
1 2