Menu strony
Kreacje
Kolekcja na wiosnę i lato 2012, Natalia Jaroszewska

Natalia Jaroszewska na Fashion Week Poland

Projektantka pokazała miejskie, ale z etnicznymi wpływami kreacje, które już na przedpremierowym pokazie na Fashion Week’11 w Wiedniu zdobyły uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków.
Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO

Odzieżowy sklep to bez wątpienia jedno z ukochanych miejsc każdej damy

Kobiety uwielbiają modę. Mogą całe godziny stać przed garderobą i dobierać właściwy krój lub wzór. Właściwy strój to wyjątkowo ważna rzecz. Na pewno żadna przedstawicielka płci pięknej nie zaryzykuje wyjścia na do ludzi w niekompletnym stroju.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W erze globalizacji, w latach, w jakich mieszkamy w wielkich skupiskach ludzkich, nie można nie dostrzec, że prawie w każdej dziedzinie pojawiają się i znikają różne trendy. Dotyczy to technologii, pożywienia, sposobu mówienia, przede wszystkim wśród młodych ludzi, oraz, co pewnie najbardziej jasne – mody, świetnie znanej, ale przez nielicznych tak naprawdę pojmowanej dziedziny, która w konkretnym okresie nakazuje nosić się w taki sposób a nie inny, bo to odzienie jest na miejscu, a pozostałe nie. Szczególnie kobiety, które najczęściej próbują poprawić swój obraz w oczach różnych, również nieznajomych ludzi spotykanych na ulicy, próbują zawsze ubierać się modnie i z godnością, a już z pewnością sławy – na dowolnym wydarzeniu, na którym pojawiają się fotografowie i reporterzy z brukowców, muszą pokazać się w kreacjach, które uważane są za modne.
kosmetyki

Przystosowywanie ubrań

W ofercie sklepów jest mnóstwo propozycji różnych, atrakcyjnych ubiorów. Od tych najbardziej zwariowanych, nierzadko jedno sezonowych, po te klasyczne, jakie atrakcyjne są zawsze.
t-shirt

Jak nosić się modnie, a jednocześnie nie przepłacać? Na szczęście jest na to rada?

Sztuka ubioru to po prostu umiejętność czerpania radości z ubierania się, ale również odwaga do tworzenia nowych kompozycji, połączenia wydawałoby się średnio pasujących kreacji w dobrze dopasowane oraz modne stroje. To powoduje, że można mieć rzeczywiście satysfakcję z dobierania coraz to nowych zestawów, i to na każdą - bardziej i mniej formalną - okazję.
moda ciążowa

Elegancka przyszła mama – kreacje na spotkania i uroczystości rodzinne.

Ciąża, to cudowny i wyjątkowy czas dla kobiety. Również rodzina z utęsknieniem oczekuje narodzin dziecka, któremu pokaże świat i przekaże tradycje rodzinne.

Projektanci mody ciążowej firmy Haltex zadbali o to, by przyszłe mamy nie unikały spotkań z rodziną i przyjaciółmi z powodu tak błahego, jakim jest brak modnej kreacji.

Kilka słów o modzie

Nadchodzą cieplejsze dni, a razem z nimi rewolucja naszych szaf. Warto po przedłużających się zimowych miesiącach przeszukać jej zawartość i uaktualnić. Zakopujemy głęboko wielkie swetrzyska, wełniane rajstopy i wełniane spódnice. Wiosna to czas, kiedy są na wybiegach i na ulicach sukienki.
kreacje tańca z gwiazdami

Kreacje "Tańca z Gwiazdami"

Historia jedenastu edycji programu "Taniec z Gwiazdami" opowiedziana przez pryzmat strojów!
W tym tygodniu na rynku wydawniczym pojawiła się szczególna pozycja - długo oczekiwany album prezentujący najpiękniejsze kreacje "Tańca z Gwiazdami". Autorką i pomysłodawcą książki jest pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce - Dorota Williams.
tuniki

Oryginalne detale w kolekcji marki Figl

Kolor, fason oraz dodatki - to wszystko składa się na modny ubiór. Jest jednak coś, o czym nie powinniśmy zapominać – detal. To on nadaje odzieży wyjątkowy wygląd i odróżnia go od wielu innych kreacji.

Letnie ubiory często charakteryzują się fantazyjnymi krojami oraz oryginalnymi detalami. Marka Figl swoją kolekcję letnią oparła właśnie na tych dwóch cechach. Żaboty, marszczone rękawki, wiązania na szyi, paski oplatające talię czy poszerzane rękawy ¾ to tylko niektóre oryginale propozycje.
sukienki

Kreacje świąteczne i sylwestrowe

W święta i sylwestrową noc zapomnij o grubych swetrach i puchowych kamizelkach. Okazje końca 2010 roku wymagają specjalnej oprawy. To czas oryginalnych stylizacji: eleganckich i klasycznych na wigilijną kolację oraz odważniejszych kreacji błyszczących noworocznym szaleństwem!
1 2