Menu strony
Twarz
kobieta, cera, twarz

Trudnośćy z cerą, czyli co stosować, aby jej forma się polepszyła.

Dziewczyny i nie tylko w większości przypadków borykają się z problemami swojej cery. Nie ma chyba takiej dziewczyny, która z pewnością może stwierdzić, iż w ogóle nie musi używać kosmetyków do twarzy.
kobieta z ręcznikiem i lusterkiem

Jakie zabiegi kosmetyczne warto obecnie zasugerować kobietom?

Nie da się ukryć zjawiska, że nasza indywidualna prezentacja jest ważnym detalem codzienności. To bowiem w jaki sposób wyglądamy w wielu wypadkach znajduje odniesienie w naszych życiowych sprawach i to najczęściej w momentach, gdy się w żadnym wypadku tego nie spodziewamy.
kosmetyki do twarzy

Doskonałe oczyszczanie cery twarzy

Dogłębne i systematyczne oczyszczanie skóry twarzy to podstawa prawidłowej pielęgnacji, jaka jest istotna niezależnie od wieku, lub typu cery. Jest niezmiernie istotne, ażeby każdego wieczoru skóra została dogłębnie oczyszczona. Wyłącznie w pełni oczyszczona skóra jest w stanie skutecznie przyjąć i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności produkty pielęgnacyjne. Prawidłowo oczyszczona z wszelkich resztek makijażu skóra, to również mniejsze ewentualności na wypryski.
Modne fryzury i upięcia

Przesuszone włosy, zmęczona skóra na twarzy, to jeszcze nie koniec świata - współczesne kosmetyki śpieszą na ratunek

Na niewłaściwy wygląd włosów oddziałują rozmaite, mniej lub bardziej ostre środki do pielęgnacji. Dodatkowo, podobnie jak skóra twarzy i rąk, są stale wystawiane na wpływ ujemnych czynników zewnętrznych. Kiedy włosy robią się przesuszone, łamliwe oraz skłonne do wypadania, odpowiednim wyjściem staje się ich skuteczna regeneracja.
Zimą pamiętaj o depilacji

Depilacja laserowa - przełom w sferze kosmetyki. Elementarne wiadomości, jakie należy wiedzieć

Ładny wygląd jest głównym czynnikiem, jaki skłania sporo kobiet do stosowania zabiegów mających zredukować dodatkowe włosy z ciała. Powodem takich kłopotów niekiedy bywa nadwyżka męskich hormonów.
Kobieta z blond włosami

Musimy dbać o własny wygląd

Każdy chce wyglądać jak najlepiej, a co się z tym łączy wydajemy wiele oszczędności na odpowiednie kosmetyki oraz zabiegi, które powinny nam w tym pomóc. Specjalne kremy, maseczki, peelingi to wszystko wykonujemy systematycznie, chcąc żeby nasza cera jak najdłużej przedstawiała się wspaniale, jędrnie oraz nienagannie. Co istotne, to czasem potrafimy wydać niesamowicie ogromne oszczędności na kremy, ale czy naprawdę wciąż wykorzystujemy z tego co najlepsze?
Kobieta, piękny uśmiech

Nasz organizm potrzebuje wsparcia z każdej strony

Kiedy chcemy przez spory czas cieszyć się wspaniałym wyglądem zewnętrznym, lecz jednocześnie pragniemy mieć gwarancję, iż będziemy długo żyć we niesamowitym zdrowiu, to należy wspomnieć, iż są dobre kosmetyki, które pozwalają nam troszczyć się o siebie zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Jedynie takie kompleksowe działanie jest w stanie zagwarantować nam długie życie, w wspaniałym zdrowiu.
Masaż punktów młodości TSUBOKI

Masaż punktów młodości TSUBOKI

YONELLE Zwolińska Beauty Institute, jako pierwsze i jedyne miejsce w Polsce, zaprasza na wyjątkowy, poprawiający wygląd i doskonale relaksujący masaż TSUBOKI na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry.
Mężczyzna u kosmetyczki

Zabierz faceta do kosmetyczki

Wypielęgnowane dłonie, zdrowe, zadbane ciało – która z nas nie docenia tego u swojego partnera? Dzień chłopaka to doskonała okazja, aby wspólnie udać się na zabieg do gabinetu kosmetycznego, a jednocześnie nakłonić mężczyznę do większej troski o swój wygląd.
Zabieg nawilżający

Nawilżenie do potęgi drugiej

Poznaj tajemnicę wielu gwiazd, dzięki której wyglądają zjawiskowo, a ich skóra zachwyca promiennym i młodym wyglądem. Sekret tkwi w dogłębnym nawodnieniu skóry i umiejętnym łączeniu procedur zabiegowych medycyny estetycznej i kosmetologii.
1 2